Ödeme Seçenekleri

Sitemizde Kullanabileceğiniz Ödeme Seçenekleri

1- Banka Havale / Eft Yöntemiyle Ödeme

Değerli müşterilerimiz, yapacağınız alışverişleri banka havale / eft yöntemiyle ödeyebilirsiniz. Siparişinizi tamamlama aşamasında ödeme yöntemi olarak banka havale/eft seçeneğini seçmeniz yeterli olacaktır. Havale/Eft hesabımıza gönderdiğinizde sitemizdeki iletişim formunu kullanarak veya telefon ile ödeme bildirimde bulunmanız durumunda siparişiniz hemen işleme alınır ve en kısa sürede kargoya teslim edilir.

2. Kredi Kartı ile Ödeme

Değerli müşterilerimiz, yapacağınız alışverişleri Kredi Kartı ile Peşin veya Taksitle ödeme yapabilirsiniz. Siparişinizi tamamlama aşamasında ödeme yöntemi olarak Kredi Kartını seçtiğinizde karşınıza kredi kartı bilgilerinizi gireceğiniz bir ekran gelecektir. Kart bilgilerinizi girerek ödemenizi tamamlayabilirsiniz. Kart bilgileriniz kesinlikle sitemizde kaydedilmez. Kart bilgileriniz SSL Güvenlik Sertifikası ile şifrelenerek bankanıza iletilmektedir. Sİpariş Tutarınız 50 TL Üstünde İse Sistem otomatik Olarak TÜm Bankalara Taksit Seçeneklerini Karşınıza Getirecektir. 50 TL Altı Siparişleri İse Tüm Banka Kartlarına Tek Çekim ve Bonus Özellikli Kartlara 9 Taksit Şeklinde Ödeme Yapabileceksiniz.(satışlarımızda geçici bir süre taksit uygulanmamaktadır)

3. Kapıda Ödeme Yöntemi (Kargo Firması Bu Hizmeti Karşılığında 8 TL Bedel Alır. Fiyat Avantajı İçin Kart Yada Havale İle Ödemeyi Seçebilirsiniz)

Sesli Kayıt Sistemi İle Kapıda Ödeme Sipariş Veren Müşterimizden Telefon Vasıtasıyla Kapıda Ödeme İçin Sözlü Onay Alınmaktadır. Sipariş Verirken Bilgilerinizden Herhangi Birinin Eksik Yada Hatalı Olması Durumunda Kapıda Ödeme Verdiğiniz Sİparişiniz Anında İptal Olur. Kapıda Ödeme Siparişler Sözlü Sesli Onay Grektirdiği İçin Tüm Bilgilerinizi Eksiksiz Girmeniz Önemle Rica Olunur...