Kullanım Şartları

 Kullanım Şartları

  • Tasarim sensin alt yapısı özel yazılımlar ile geliştirilmiştir ve tasarimsensin.com sitesine aittir.
  • Site üzerinde sizen sunuluna tasarım hizmeti ve tasarımlar firmamıza aittir kullanılması ve kopyalanması yasaktır.
  • Site üzerinde müşteriler bireysel olarak tasarım modülü içerisindeki ürünlerin tasarımını yapıyor ise müşteri gerekli donanıma sahip olmalıdır
  • 1- Tasarım yapılan "bilgisayar, telefon, tablet, vs. " cihazlar kalibrasyonu yapılmış cmyk dijital baskı formatına uygun ekran çözünürlüğüne sahip olmalıdır kalibrasyonu yapılmamış cihazların kalibrasyonunun yapılmasında tasarimsensin.com sitesinin sorumluluğu yoktur.
  • 2 - Ekran kalibrasyonu yapılmamış cihazlardaki tipografik hatalardan tasarimsensin.com sitesi sorumlu değildir.
  • 3-  Yapılan Baskılarda %20 tipografik renk kaymaları olabilimektedir ve renk kaymalarından tasarimsensin.com sitesi sorumlu değildir.

TASARIM YAPARKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER
 

Sayın Müşterilerimiz,
Sizlere En Kaliteli ve En Güzel Hizmeti Verebilmemiz İçin Dikkat Etmeniz Gerekn Bası Husular Vardır. Bu Hususlar Özel Günleriniz İçin Yapacağınız Süslemelerinizin En İyi Şekilde Yapılması İçin Dikkat Edilmesi Gereken Husulardır. 
Lütfen Dikkatlice Okuyalım. Konu Hakkında Aklınıza Takılan Olursa Lütfen Çekinmeden Bizimle İletişime Geçiniz. 
Whatsapp: cep: 0505 983 23 74

 

1-Tasarım Yapmakta Zorlanıyorsanız, Siparişinizi Boş Olarak Veriniz ve 05079832374 Nolu Whatsapp Numaramızdan Bizimle İletişime Geçerek İstediğiniz ve Siparişini Geçtiğiniz Ürüne Yazılması / Yapılması Gerekenleri Bize Aktarınız. Biz Sizin Yerinize Tasarımı Yapar Onayınızı Alır ve Baskıya Geçeriz.

2- Özellikle 3 ve 3.5 Cm Etiket Siparişi Verdiğinizde, Yaptığınız Tasarım Üzerine Yazdığınız Yazıların Az ve Büyük Olmasına Dikkat Ediniz. Ekranda Etiket Şablonu Sizin Tasarımı Kolay Yapmanız İçin Büyültülmüş Şekilde Karşınıza Çıkar. Ama Gerçekte Baskı Ürünün Seçeneğinden de Seçtiğiniz üzere 3 Cm veya 3.5 Cm Ebatında Olacaktır. Şimdi Gözünüzde 3 Cm yi Örnek Olarak Canlandırın. Minik Bir Etiket. Böyle Minik Bir Etikete Yazacağınız Yazı Çok ve Küçük Olursa Baskıdada Haliyle 3 cm ye Küçüleceği İçin Okunamama Sorunuyla Karşılaşabiliriz. Biz Elimizden Geldiğince Müdahele Ediyoruz,Gerekirse Sizden Düzeltmenizi Talep Ediyoruz Ama Bizimde Gözümüzden Kaçabiliyor. Bu Bir Baskı Hatası Olmadığı İçin Sorumluluk Tamamiyle Tarafınıza Ait Olmaktadır. O Sebeple Küçük Etiketlerden Sipariş Verirken Lütfen Yazınızın Az ve Büyük Olmasına Özen Gösteriniz.

3-Tasarım Yapıp Sepetinize Attığınızda O Siparişi O Gün Vermeniz Gerekir. Aksi Halde Sistem Sepeteinizdek Tasarımları Sisteme Yük Getirmemesi İçin Silecektir. Bu durumda Tasarımınızı Yeniden Yapmanız Gerekir.
 

4-Mail Yoluyla Telefonla veya Whatsapp İle İletişime Geçerek, Tasarım Yatırmak İsteyen Müşterilerimizin Öncelikli Olarak Ödeme İşlemini Gerçekleştirmesi Gerekmektedir. 
 

5-Tasarım Bana Acil Lazım, Hemen Gelirmi Gibi Sorular Sıklıkla Sorulmaktadır. Şunu Belirtmek İsteriz ki, Firmamız Etiketleri Aynı Gün Kargoya Vermektedir. Pano vs Gibi Ürünler Tasarım Onay ve Baskı Süreci Nedeniyle Ertesi Gün Kargolanır. Firmamız Ürünleri Kargoya Zamanında Vermekle Yükümlüdür. Daha Sonraki Gecikmelerden ve Teslimat Sorunlarından Kargo Firması Sorumludur. Size Gönderilen Takip Numaralarından Kargonuzun Durumunu Kontrol Etmeniz ve Teslimat Şubesiyle İletişime Geçerek Teslimat Zamanı Hakkında Kargo Firmasından Bilgi Almanız Gerekmektedir. Kargom Gelmedi Hemen Getirin Gibi Konularda Muhatap Kargo Firmasıdır. 

6-Tasarım Yaparken Resim Ekle Bölümünü Kullanarak Tasarıma Eklediğiniz Resimlerin Baskı Kalitesinden Sizler Sorumlusunuz. Düşük Çözünürlükte EKlediğiniz Bir Resmin Baskıda Bozuk Çıkma İhtimali Vardır. Bunu Bizlerde Baskı Sırasında Görmekteyiz. Bu Eklediğiniz Resimlerden Kaynaklı Sorunlarda Firmamız Sorumluluk Kabul Etmemektedir.

 

7-Kargoyu Teslim Alırken Lütfen Paketinizin Taşıma Esnasında Hasar Görmediğinden Emin Olarak Teslim Alınız. Kargo Firması Taşıma Esnasında Pakete Zarar Vermiş Olabilir. Bu Zarar Neticesinde Paket İçerisinden Bazı Ürünler Düşmüş Kaybolmuş Olabilir. Veya Ürün Hasar Almış Olabilir. Bu Gibi Durumlar Bazen Kargo Firmalarında Olabilmektedir. Gönderilerimiz TAMAMİYLE Sigortalıdır. Hasar Görmüş Paketleriniz İçin Hasar Tutanağı Tutturmak İlgili Kanunlar Gereği Sizlerin Sorumluluğundadır. Hasar Tutanağı Tutturduğunuz Hasarlı Kargo için, Kargo Firmaları Sigorta Kapsamında Hasarı Karşılamaktadır. Tutturduğunuz Hasar Tutanağını Mail Yoluyla Tarafımıza İlettiğinizde Sizleri Bekletmeden Aynı Ürünleri Tekrar Yapar ve Tarafınıza Göndeririz. Veya Ücretini Hemen İade Edebiliriz. Lütfen Dikkat Hasar Tutanağı Tutulmamış Kargolar İçin Kargo Firmasından Zararın Karşılanmasını Talep Edemeyeceğimiz İçin Mutlaka Hasarlı Kargo Varsa Bu Tutanağı Tutturunuz. Aksi Halde Firmamızda Sorumluluk Kabul Etmeyecektir.
Hasarlı Kargo Olması Durumunda Hasar Tutanağını İleteceğiniz Mail Adresimiz :info@tasarimsensin.com

8-YAPIŞKANLI ETİKETLER Her Ölçüde Yapılmaktadır. Şuanda Sistemizde En Çok Kullanılanlar Seçeneklerde Mevcuttur. 3 cm - 3.5 cm - 4 cm- 5 cm - 6 cm - 7cm - 8 cm - 9 cm Olarak Sipariş Verilmektedir. Kullandığımız Baskı ve Kesim Makina Teknolojimizde 4 cm ve 5 cm Farklı Bir Sistemle Basımı ve Kesimi Yapılmaktadır. 4 Cm ve 5 Cm Etiketleri Maket Bıçağı Yardımıyla Arasını Siz Açıp Yapışkanlı Kısmı Kavlatabilirsiniz. Lakin 3 cm - 3.5 cm 6 - 7 - 8 ve 9 Cm Etiketler Kavlatılmaya Hazır Bir Şekilde Kesilip Gönderilmektedir. 

9- Etiket ve Karton Ayrımını Şu Şekilde Yapabilirsiniz. Etiketin Baskısız Arka Kısmı BEYAZ olur. Kartonun Baskısız Arka Kısmı Sarı Parça Renktir. Ayrıca Karton Etikete Göre Daha Kalındır.

 

10-Türkiyenin Hiçbir Yerinde Anlık Kargo Çıkışı Yoktur. Her Şube, Akşam 16:00 a Kadar Müşterilerinden Kargoları Toplar, 18:30 İtibariyle Aktarma Bölgesine Götürür ve Oradanda Teslimat İllerine Dağıtılır. Biz Sizin Siparişinizi Sabah 8 de de Kargoya Teslim Etsek, Öğlen 14:00 da da Kargoya Teslim Etsek, O Kargo Akşam 18:30 İtibariyle Akratma Bölgesinden Sizin Adresinize Doğru Yola Çıkar. Bu Türkiyede Her Yerde Bu Şekilde dir. Aksi Kesinlikle Ama Kesinlikle Mümkün Değildir. (Şehir İçi Moto Kuryeler Hariç)

11-Firmamız Tasarımınlarınızın En Güzel Şekilde Çıkması İçin Yazınızı Değiştirmeden, Sadece Şekli İle Oynayarak Tasarımınız Üzerinde Ufak Değişiklikler Yapabilir. Bu Tamamiyle Sizin Menfaatiniz İçin Yapılmaktadır.

12 - Kartonun arka kısmı baskı uygun değildir kartonun markası yer almaktadır.

13-Firmamız zaman zaman sms ile bilgilendirme yapmaktadır. Bu sms'ler reklam içermemektedir. Tamamı ile alışveriş bilgilendirmesi tasarım onayları üyelik bilgilendirmesi veya hediye kuponları için bilgilendirme yapılmaktadır . Alışveriş yapan müşterilerimiz bu şartları kabul etmiş sayılır.

14-ÖNEMLİ BİLGİLENDİRMELERİMİZİ OKUMANIZI ÖNEMLE RİCA EDERİZ

1-SİPARİŞİNİZİ EN GEÇ 1 İŞ GÜNÜ İÇİNDE KARGOLAYACAĞIZ
2-SİPARİŞİNİZ YURT İÇİ KARGO İLE GÖNDERİLECEKTİR. YURTİÇİ KARGO İLE ANLAŞMALI OLDUĞUMUZ İÇİN BAŞKA BİR KARGO FİRMASI İLE GÖNDERİM YAPILMAMAKTADIR.
3-ACİL SİPARİŞ, HEMEN KARGOLAYIN TARZI NOTLARI DİKKATE ALAMAMAKTAYIZ. ÇÜNKÜ YUZLERCE SİPARİŞ SIRAYLA İŞLEME ALINARAK HAZIRLANIP GÖNDERİLMEKTEDİR
4-LÜTFEN CUMA GÜNÜ ELİMDE OLMALI, ÇARŞAMBA ELİMDE OLMALI GİBİ NOTLAR YAZMAYINIZ, ÜZÜLEREK BELİRTMEK İSTERİZ Kİ, TESLİMATI KARGO FİRMASI YAPTIĞI İÇİN BİZİM TESLİM KONUSUNDA BİR MÜDAHELEMİZ BULUNMAMAKTADIR. BU KISIM TAMAMİYLE KARGO FİRMASININ SORUMLULUĞUNDADIR. BİZ SÖZ VERDİĞİMİZ GİBİ EN GEÇ 1 İŞ GÜNÜ İÇİNDE ÜRÜNLERİNİZİ KARGOLAYACAĞIZ. SİPARİŞLERİ YURT İÇİ KARGO TÜM TÜRKİYEYE ORTALAMA 2 İŞ GÜNÜ İÇİNDE TESLİM ETMEKTEDİR
5-KARGO TAKİP NUMARANIZ, ÜRÜNLERİNİZİN KARGOLANDIĞI GÜN, AKŞAM 19:00 DAN SONRA MAİL ADRESİNİZE GÖNDERİLECEKTİR.
6-HİZMET KALİTEMİZ İÇİN İŞLEYİŞİMİZ İLE İLGİLİ GEREKLİ BİLGİLER SİTEMİZDE BİLGİLENDİRME (ALTTA) SAYFALARINDA YER ALMAKTADIR. OKUMANIZI ÖNEMLE RİCA EDERİZ.

HER TÜRLÜ SORUNUZU ÇEKİNMEDEN SORABİLİRSİNİZ - BİZİ TERCİH ETTİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ.

TEL & WHATSAP : 0505 983 23 74 & 0507 413 23 73