Son Blog Yazıları

Rss
Yazar: baanbe Kategori: Okunma: 669 Yorum: 0

Resimli Magnet

Magnetlerin kullanım amaçları birbirinden ayrılmaktadır. Kimi zaman düğünlerde, kimi zaman doğum günlerinde, kimi zaman da reklam amacı taşıdığı için yemek firmalar ya da buna benzer olan firmalar tarafından kullanılabilmektedir. Kullanım amacının fazla olmasından dolayı da resimli magnet yapan firmalar gün geçtikçe artış göstermektedir.

 

Devamı..!
Yazar: baanbe Kategori: Okunma: 761 Yorum: 0

Parti Posterinde Dikkat Edilmesi Gerekenler
Posterler, reklam, etkinlik, duyuru gibi birçok amaçla kullanılan bir yöntemdir. Ebatları değişmekle beraber, birçok alanda kullanımı mümkün. Parti posteri baskısında dijital ve ofset baskılar sıklıkla tercih edilen yöntemlerdir. 

Devamı..!
Yazar: baanbe Kategori: Okunma: 792 Yorum: 0

Magnet Üzerine Hangi Baskılar Yapılabilir?
Fotoğraf baskısı yapabileceğiniz magnet ürünleri üzerine, standartların dışında birçok desen, tema ve resim baskısı yaptırabilirsiniz. Örnek vermek gerekirse, ailenize, size, arkadaşlarınıza ve diğer tüm sevdiklerinize dair fotoğrafların güzel bir dizayn ile sürekli gözünüzün önünde olmasını istiyorsunuz. 

Devamı..!
Yazar: mehmet Kategori: Okunma: 737 Yorum: 0

Fotomagnet

Türkiyede zaman içerisinde gelişen bir parti süsleme anlayışı oluşmuştur. Eskiden evlerimizde sıradan partiler yapılmaktaydı. Gelişen teknoloji ve sosyal medyanın ciddi etkisiyle kişiler partilerilerini renklendirmek için adeta biribiriyle yarışır duruma geldi. Haksıda sayılmazlardı. Çünkü yapacakları partilerin unutulmaz olmasını istiyorlardı. Anne babalar hayattaki en kıymetlileri için yani çocukları için herzaman en iyisini isterler, Partilerinde kullanacakları pastadan tutunda en küçük detay olan bardaklarına kadar süsleme yapmaktalar.

Devamı..!
Yazar: mehmet Kategori: Okunma: 1393 Yorum: 0

İstanbul'da yapacağınız özel günlerinizde hediye vermek için fotomagnet yaptıracağınız sizinle ilgilenecek bir yer bulmakta zorlanabilirsiniz. Ancak istanbul fotomagnet ihtiyaçlarınızı gidermek için bu size problem değildir. Firmamızın size özel fotomagnet diğer adıyla resimli magnet veya genel bilinen adıyla buzdolabı magneti hizmeti ile bu sorun tamamen ortadan kalkmaktadır. İstanbul'da oturan bir kişi dilerse sitemizden bu hizmeti kolaylıkla alabilmektedir. Sitemizin hizmetlerinden sorunsuz bir şekilde faydalanabilmektedir. Firmamızdan aldığınız ürünler genelde aynı gün en  geç ertesi gün kargolanarak ortalama 2 gün içerisinde size ulaştırılmaktadır.

Devamı..!