Son Blog Yazıları

Rss
Yazar: mehmet Kategori: Okunma: 90 Yorum: 0

Fotomagnet

Türkiyede zaman içerisinde gelişen bir parti süsleme anlayışı oluşmuştur. Eskiden evlerimizde sıradan partiler yapılmaktaydı. Gelişen teknoloji ve sosyal medyanın ciddi etkisiyle kişiler partilerilerini renklendirmek için adeta biribiriyle yarışır duruma geldi. Haksıda sayılmazlardı. Çünkü yapacakları partilerin unutulmaz olmasını istiyorlardı. Anne babalar hayattaki en kıymetlileri için yani çocukları için herzaman en iyisini isterler, Partilerinde kullanacakları pastadan tutunda en küçük detay olan bardaklarına kadar süsleme yapmaktalar.

Devamı..!
Yazar: mehmet Kategori: Okunma: 139 Yorum: 0

İstanbul'da yapacağınız özel günlerinizde hediye vermek için fotomagnet yaptıracağınız sizinle ilgilenecek bir yer bulmakta zorlanabilirsiniz. Ancak istanbul fotomagnet ihtiyaçlarınızı gidermek için bu size problem değildir. Firmamızın size özel fotomagnet diğer adıyla resimli magnet veya genel bilinen adıyla buzdolabı magneti hizmeti ile bu sorun tamamen ortadan kalkmaktadır. İstanbul'da oturan bir kişi dilerse sitemizden bu hizmeti kolaylıkla alabilmektedir. Sitemizin hizmetlerinden sorunsuz bir şekilde faydalanabilmektedir. Firmamızdan aldığınız ürünler genelde aynı gün en  geç ertesi gün kargolanarak ortalama 2 gün içerisinde size ulaştırılmaktadır.

Devamı..!
Yazar: baanbe Kategori: Okunma: 398 Yorum: 0

Değerli Müşterilerimiz

Bu Sayfamızda Müşterilerimize Hazırladığımız Ürünlerden Bazı Görüntüleri Paylaşacağız. Bu Sayfamızı Sık Sık Güncelleyeceğiz. Sürekli Yeni Resimleri Bu Sayfaya Ekleyeceğiz. Yapmayı Düşündüğünüz Tasarım İçin Sizlere Birazda Olsa Fikir Vereceğini Düşünüyoruz.

Devamı..!
Yazar: baanbe Kategori: Okunma: 414 Yorum: 0

İnsanlar neden evlenir? Evlenmeden önce neden sözlenir? Dünya var olduğundan bu yana, Yüce Allah'ın (C.C) İnsanlara Vermiş Olduğu Aşk Duygusu Karşı Koyulamaz Bir Güctedir. Bir Erkek Bir Kadına yada Bir Kadın Bir Erkeğe Aşık Olur. Duygular Hisler Bir Zaman Sonra Dışa Vurur Saklanamaz Bir Hale Gelir. Aşık Olan Tarafın Kalbi Yerinden Fırlar Tutar Tutar Tutar Ama Nereye Kadar?

Devamı..!
Yazar: baanbe Kategori: Okunma: 1840 Yorum: 14

Yorum yap sende kazan kampanyası tasarimsensin.com tarafından düzenlenen hediye çekilişidir.

Devamı..!